Indlæser...

9 Min daglige drik

48a_8dc4a7e49775ee3_med.jpeg
  • 48a_8dc4a7e49775ee3_sm.jpeg
  • 48b_8dc4a7e4a6d375c_sm.jpeg
  • 48c_8dc4a7e4b92bc7b_sm.jpeg
  • 48d_8dc4a7e4cd65091_sm.jpeg
  • 48e_8dc4a7e4dd483d1_sm.jpeg

Blik

Ca. 1920-1930, A/S Celludan

Ridser og krakeleringer

  • Tilstand:2
  • Dimensioner:36x24cm

Vur­dering2.000 - 3.000 SEK
Købssalær (inkl. moms)23%
Kontakt

Wunderkammer samler- og specialauktioner ApS
CVR-nummer: 43671642

+45 3119 9949

info@wunderkammerauktion.dk

Følg os

© Software Copyright 2024 Skeleton. Alle rettigheder forbeholdes.